Opryskiwacze zawieszane

Zakład Mechaniki Maszyn i Urządzeń Rolniczych Sławomir Biardzki powstał w 1991 roku w miejscowości Zbuczyn w woj. Mazowieckim. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą maszyn rolniczych oraz podzespołów i części zamiennych. Szczególne miejsce w naszej działalności zajmuje produkcja opryskiwaczy polowych w różnych odmianach oraz kosiarek rotacyjn...

Zakład Mechaniki Maszyn i Urządzeń Rolniczych Sławomir Biardzki powstał w 1991 roku w miejscowości Zbuczyn w woj. Mazowieckim. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą maszyn rolniczych oraz podzespołów i części zamiennych. Szczególne miejsce w naszej działalności zajmuje produkcja opryskiwaczy polowych w różnych odmianach oraz kosiarek rotacyjnych.

Na przełomie 2010/ 2011r. w trosce o zadowolenie Naszych klientów, wdrożyliśmy do naszej produkcji nową konstrukcję opryskiwaczy. Zmiana kształtu ramy przyczyniła się do podwyższenia sztywności opryskiwacza, obniżenia środka ciężkości, oraz wprowadziła nowy zaokrąglony trend.

W ślad za designem ramy stworzyliśmy nowe zbiorniki w kolorze niebieskim na których widnieje trójwymiarowe logo naszej firmy. Zastosowaliśmy także nowe rozwiązania techniczne np.: nowy typ stabilizacji belki polowej, automatyczne zamykanie podwieszanej lancy, nowe prowadnice lanc. Tak zmodyfikowane opryskiwacze zostały zgłoszone do Urzędu Patentowego RP numer 17766.

Wieloletnie doświadczenie, nowoczesna technologia i doświadczona załoga gwarantują trwałość oraz niezawodność naszych produktów. Wysoką jakość naszych maszyn zapewniamy poprzez bieżącą kontrolę wytwarzania poszczególnych elementów w procesie produkcji. Dzięki temu nasze wyroby charakteryzują się bezawaryjną, wydajną i bezpieczną pracą.

W trosce o funkcjonalność i wygodę klienta jesteśmy otwarci na spostrzeżenia i opinię użytkowników, co przyczynia się do produkcji maszyn, które zaspokajają oczekiwania i wymagania klientów. Rezultatem naszych starań jest ciągle rosnąca liczba zadowolonych użytkowników naszych wyrobów w kraju i za granicą.

Więcej

Opryskiwacze zawieszane   W tej kategorii nie ma produktów.